“Egy gyermek élete olyan, mint egy papírlap, amelyen minden arra járó nyomot hagy.” (kínai közmondás)

2018.10.22-én, hétfőn iskolánk udvara egy keresszékes hintával gazdagodott, amely a Kárpát-medencei Óvodafejlesztési Program keretében valósult meg. A rövid program keretében az iskolaigazgatónő köszöntötte az egybegyűlteket, majd iskolánk két tanulója felolvasott 1-1 őszi verset, valamint Horváth Ferenc a Muravidéki Magyar Önkormányzati Nemzeti Közösség Tanácsának elnöke, adta át a hintát, aki elmondta, hogy a beruházás a Magyar Kormány támogatásával valósult meg.  Az átadást Lendva Község polgármestere mag. Anton Balažek is megtisztelte.

Köszönjük!

V ponedeljek, 22.10.2018 je g. Ferenc Horváth, predsednik Sveta Pomurske Madžarske Samoupravne Narodne skupnosti predal gugalnico otrokom na invalidskem vozičku, ki je bila postavljena v okviru Projekta za razvoj vrtcev v Karpatskem bazenu. Investicija je bila realizirana s pomočjo Vlade Madžarske. Predaje se je udeležil tudi župan Lendave, mag. Anton Balažek.

Hvala!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+