Družba Petrol, bencinski servis LENDAVA, PINCE AC-JUG DOLGA VAS IN DOLNJI LAKOŠ nam je namenila donacijska sredstva v višini 800 EUR v okviru izvedene humanitarne akcije »Naša energija povezuje« za leto 2018.

S pridobljenimi sredstvi bomo razveselili naše otroke in mladostnike s posebnimi potrebami, in sicer z nakupom različnih didaktično-metodičnih pripomočkov, s katerimi bomo obogatili naše vzgojno-izobraževalno delo.

Vsem predstavnikom bencinskih servisov se iskreno zahvaljujemo za izkazano zaupanje in ponosni smo, da smo prepoznavni vaši družbi.

Hvala še enkrat!

A Petrol benzinkút Lendva, Pince autópálya dél, Hosszúfalu és Alsó Lakos  800E összeget ajándékozott iskolánknak, amelyet a jótékonysági akció keretében »Az energia összeköt bennünket.« gyűjtöttek össze 2018-ban.

A összegből didaktikus eszközöket vásároltunk tanulóinknak, amellyel az oktatási-nevelési munkát is színesebbé tesszük.

Őszintén köszönjük a benzintkútak képviselőinek a bizalmat, és büszkék vagyunk arra, hogy felfigyeltek ránk!

Köszönjük mégegyszer! 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+