FARSANGI FELLÉPÉS LENTIBEN/ PUSTNO RAJANJE V LENTI-JU

Pénteken, 2020 február 21-én az iskolánk néhány tanulója fellépett a »Mindannyian mások vagyunk« című rendezvényen, melyett a Mórcicz Zsigmond Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye szervezett Lentiben. Az érzékenyitő program keretében tanulóink farsangi tánccal készültek. A program után a Brumi Bandi band gyermekzenekar fellépését tekintettük meg.

 

V petek, 21. 2. 2020, smo se z učenci 2.,3. in 5. razreda udeležili pustnega rajanja v Lenti-ju, ki ga je organizirala Móricz Zsigmond Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény. Nastopili so v veseli pustni plesni točki, našemljeni v indijance. Zapeli in zaplesali so ter se imeli lepo. Po prireditvi so poslušali otroški koncert in se udeležili pogostitve.

no images were found

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
 
 

Več prispevkov iz Pretekli

 
 
 
 
 
 
Dostopnost