Atletika / Atletika

V torek, 25.05.2021 smo organizirali športni dan z atletskimi vsebinami. Učenci so najprej preko Zooma spoznali razne atletske vsebine, nato pa se v nekaterih disciplinah tudi pomerili. Na športnih površinah DOŠ I Lendava so tekli tako na kratke kot tudi dolge razdalje, metali Vortex in žogico ter skakali v daljino. Za popestritev so se preizkusili tudi v strelih na gol in frisbee golfu. Vsi so se imeli lepo, veseli smo pa bili tudi glede vremena, da je zdržalo.

 

A 2.sz. Lendvai KÁI tanárai kedden, május 25.-én atletika témájú sportnapot szerveztünk tanulóink számára. A nap során tanulóink megismerkedtek az atlétika különböző versenyszámaival, utána pedig az 1.sz. Lendvai KÁI sportpályáján rövidebb és hosszabb versenytávon futottak, Vortexet és kislabdát dobáltak, de versenyeztek távolugrásban is. Lazításként gólra is rúgtak és érdekességként megismerkedtek a frisbee golffal is. Mindenki jól érezte magát, s nagyon örültünk, hogy az időjárás is kedvező volt.

 

no images were found

 
 

Več prispevkov iz Pretekli

 
 
 
 
 
 
Dostopnost