V ponedeljek 04. in v torek 5. oktobra so se učenci v okviru Tedna otroka udeležili drugega športnega dne, kjer so spoznali pojem in tehniko nordijske hoje. Ob tem so imeli priložnost preizkusiti nove palice za nordijsko hojo, ki nam jih je poklonil MNMI. Palice so se lepo obnesle, gibali smo se v lepi naravi in si ob pomirjujočem jezeru privoščili odmor. Do konca pohoda smo se tudi fajn utrudili.

 

Hétfőn, október 4.-én és kedden, október 5.-én tanulóink a Gyermekhét keretében részt vettek iskolánk második sportnapján. Megismerték a skandináv járás fogalmát és technikáját, s kipróbálhatták a a MNMI –től adományozott túrapálcákat is. Az új sportfelszerelés jól bevált, szép természet közepette mozogtunk, s szép, nyugtató tó partján megpihentünk. A túra végéig jól el is fáradtunk.

Dostopnost