Čistilna akcija / Tisztító akció

Tudi učenci in zaposleni naše šole, smo se pridružili čistilni akciji OČISTIMO OBČINO LENDAVA!

V petek 1. aprila 2022 smo se razdelili v pet manjših skupin in očistili okolico šole, zdravstvenega doma in ulico heroja Mohorja. Ugotovili smo, da je po tleh bilo največ cigaretnih ogorkov. Zato prijazno prosimo vse kadilce, da ogorke mečejo v koš.

Skupaj se potrudimo, da bo naše mesto čisto in urejeno!

 

Iskolánk tanulói és dolgozói is csatlakoztak a TISZTÍTSUK MEG LENDVA KÖZSÉGET tisztítóakcióhoz.

2022. április 1-jén, pénteken kisebb csoportonkét összeszedtük az eldobot hulladékot iskolánk és az egészségház környékén valamint a Hős Mohor utcában. Cigarettacsikkekből volt a legtöbb, ezért kérjük a dohányosokat, hogy a csikkeket dobják a szemetesbe.

Közösen törekedjünk arra, hogy városunk tiszta és rendezett legyen!

 

 
 
 
 
 
 
Dostopnost