V petek, 8.11.2019 smo v Gledališki in koncertni dvorani v Lendavi nastopali na dobrodelni prireditvi Lions kluba Lendava-Lendva Podarjamo glasbo, ples in nasmeh. Čarobna ekipa šestih učencev se je predstavila z atraktivno plesno točko – nogometaši. Od občinstva so prejeli velik aplavz in veliko pohval. Ponosni smo bili na naš nastop. Hvala Lions klubu Lendava-Lendva, da bo del izkupička namenil tudi našemu šolskemu skladu.

 2019. 11. 8-án, pénteken felléptünk a Lions Klub Lendava-Lendva által szervezett jótékonysági rendezvényen. Iskolánk hat tanulója mutatkozott be egy atraktív focis tánccal. A közönség szereplésüket nagy tapssal ajándékozta meg. Büszkék voltunk a fellépésre. Köszönjük a Lions klubnak, hogy az adományok egy részével a mi iskolánk iskolaalapját is támogatja. 

no images were found

 

Dostopnost