Naravoslovni dan / Természetismereti nap

Ker smo tudi uradno prikorakali v pomlad, smo v petek za učence 1., 2. in 3. razreda pripravili naravoslovni dan z naslovom Narava se prebuja. V uvodnem delu so učenci skozi različne dejavnosti obnovili znanje o pomladi in spremembah, ki jih prinaša letni čas. V praktičnem delu so učenci posejali nekaj vrtnin in posadili spomladanske cvetlice.

 

Mivel hivatalosan is megkezdődött tavasz, pénteken természetismereti napot tartottunk az 1., 2. és 3. osztályos tanulóink számára. A bevezető részben tanulóink különböző tevékenységeken keresztül felevelenítették ismereteiket a tavaszról és az általa hozott változásokról. A gyakorlati részben pedig néhány zöldséget és virágot vetettek és ültettek.

 

Utrinke z naravoslovnega dne si lahko ogledate v kratkem videu:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
 
 

Več prispevkov iz Pretekli

 
 
 
 
 
 
Dostopnost