Obeležitev 50 – letnice samostojne šole / Az önálló iskola 50. évfordulójának ünnepe

Danes, 13.5.2021 je za nas velik dan. Šola praznuje 50. jubilej obstoja. Ker se zaradi trenutnih okoliščin nismo mogli tradicionalno skupaj poveseliti, smo obletnico obeležili preko Zooma. Ravnateljica nam je povedala nekaj toplih besed in čestitala ob jubileju. Dobre želje za prihodnost pa so golobi ponesli v višine.

Ma – 2021. május 13-a – nagy nap számunkra. Az iskola megalakulásának 50. évfordulóját ünnepeljük. Mivel a jelenlegi körülmények nem engedélyezték a hagyományos ünneplést, ezért Zoomon keresztül ünnepeltünk. Az igazgatónő meleg szavai és jókívánságai mellé társultak a galambok, amelyeket a szabad ég felé eresztettünk jelképként, mint utat mutató útjelzők a jövő felé.

 

V naši šoli praznik je, v naši šoli se slavi

petdeseti rojstni dan, danes tukaj se godi.

Marsikdo je tu odraščal, otroška leta tu prebil

in si skozi vsa ta leta, svoje znanje pridobil.

Mi veseli smo uspeha, ko vsi čutimo,

da nas vsi imajo radi in se z nami smejejo.

Zato naj pojejo otroci, naj jih sliši celi svet,

pa čeprav smo mi drugačni, želimo na tem svet živet.

Hvala vsem, ki nas učite in nam date upanja,

da življenje nam bo lepše, hvala vam res iz srca.

Hišnik Jože

 

Ob 17h pa prisrčno vabljeni na ogled naše spletne slavnostne prireditve!

17 órakor szeretettel várjuk önöket a virtuális rendezvényünkön!

 

no images were found

 
 

Več prispevkov iz Pretekli

 
 
 
 
 
 
Dostopnost