17.5.2023, na mednarodni dan otroških telefonov, TOM telefon nadaljuje vseslovensko akcijo, “Tom potuje, otroke obiskuje”, v kateri sodeluje tudi naša šola. Tom nahrbtnik bo na naši šoli gostoval 14 dni in vas opominjal, da lahko anonimno in brezplačno kontaktirate TOM telefon vsakič, ko imate vprašanje ali potrebujete pogovor. Prav tako bi vam z akcijo radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor.


2023.5.17-én, a Gyermektelefon világnapján, a TOM telefon országos kampányát folytatja, melynek címe: “Tom utazik, gyerekeket látogat”. Iskolánk is részt vesz ebben a kampányban. A TOM hátizsák 14 napig lesz elhelyezve iskolánkban, hogy emlékeztessen mindenkit arra, hogy a TOM telefonhoz névtelenül és ingyenesen fordulhatsz, ha kérdéseid vannak, vagy beszélgetni szeretnél. Szeretnénk kiemelni, hogy nincsenek olyan problémák, melyek túl nagyok vagy túl kicsik lennének a megbeszélésre.

Video nagovor predsednika Nacionalne mreže TOM:

Dostopnost