28.februarja so se trije učenci naše šole udeležili 33. medšolskega srečanja Otroškega parlamenta, ki je potekal na OŠ Turnišče. Letošnja tema je bila Duševno zdravje otrok in mladih. V plenarnem delu so Lea, Matjaž in Franc izvedene dejavnosti ter povzetke ugotovitev, stališč in sklepov predstavili v obliki video filma. V nadaljevanju srečanja so potekale delavnice. 


Február 28-án iskolánk három tanulója részt vett a Gyermekparlament 33. iskolaközi ülésén, amelyre a Turnišče Általános Iskolában került sor. Az idei téma a gyermekek és fiatalok mentális egészsége volt. A plenáris ülésen Lea, Matjaž és Franc bemutatta az iskolánkon elvégzett tevékenységeket videofilm formájában, amely összefoglalta a megállapításainkat, álláspontunkat és következtetéseinket. Ezután workshopokra került sor.

Dostopnost