V četrtek, 22.02.2024 so se učenci DOŠ II Lendava udeležili področnega tekmovanja v košarki, ki ga je organizirala OŠ IV Murska Sobota. Odigrali so 4 tekme med šolami, kjer so naši učenci osvojili 2. mesto. Odigrali so še eno prijateljsko tekmo mešanih ekip, kjer so se družili v športnem duhu, spoznavali učence in učenke drugih šol in uživali v igri košarke. Na tekmovanju v prostih metih je učenec 6. razreda osvojil prvo mesto in učenka 7. razreda tretje mesto.
Čestitamo udeležencem in zmagovalcem!
 
2024. 02. 22-én, csütörtökön iskolánk néhány tanulója részt vett a muraszombati IV. Sz. általános iskola által megszervezett kosárlabda versenyen. 4 mérkőzést játszottak le az iskolák között, ahol tanulóink a 2. helyet szerezték meg. Játszottak még egy barátságos, vegyes csapatos mérkőzést, ahol sportos hangulatban ismerkedtek más iskolák tanulóival és élvezték a kosárlabdát. A szabaddobóversenyen iskolánk 6. osztályos tanulója első helyezést ért el, míg a 7. osztályos tanulónk harmadik helyezésben részesült!
Gratulálunk a résztvevőknek és a győzteseknek!
Dostopnost