Učenci naše šole so se v lanskem letu udeležili projekta Mirno morje, ki vsako leto poteka v okviru Humanitarnega socialnega zavoda Mirno Morje Slovenija. Za naše učence je bila to edinstvena izkušnja, saj jim je življenje na jadrnici omogočilo intenzivno socialno učenje ter nudilo možnost za pridobitev za življenje pomembnih izkušenj ter znanj.

Učencem bi tudi v tem šolskem letu želeli ponovno omogočiti to edinstveno izkušnjo, zato vas vabimo, da nam z donacijami pomagate pri uresničitvi tega.

Prostovoljni prispevek lahko nakažete na TRR naše šole: SI56 01100-6008371996

Za dodatne informacije se lahko obrnete na vodstvo šole: ravnatelj@dos2-lendava.si

Zahvaljujemo se za vašo dobrodelnost in posluh do otrok s posebnimi potrebami.


Iskolánk tanulói tavaly is részt vettek a „Nyugodt tenger” projektben, amely minden évben a „Humanitárius Szociális Intézet Nyugodt tenger” keretében zajlik. Tanulóink számára ez egyedülálló élmény volt, hiszen a vitorlás hajózás lehetővé tette számukra az intenzív szociális tanulást, valamint lehetőséget kínált számukra az életre szóló tapasztalatok és ismeretek megszerzésére.

Szeretnénk ebben a tanévben is lehetővé tenni a tanulóknak ezt az egyedülálló élményt, ezért felkérjük Önöket, hogy adományaikkal segítsék ennek megvalósítását.

Önkéntesen hozzájárulhat iskolánk bankszámlájához: SI56 01100-6008371996

További információkért az iskola vezetőségénél lehet érdeklődni: ravnatelj@dos2-lendava.si

Köszönjük jótékonyságukat és a különleges igényű gyermekek meghallgatását.

Dostopnost