A vakáció előtti hetet Erasmus + partnereinkkel töltöttük Magyarországról, Szlovákiából és Romániából. Első nap bemutattuk nekik az Erasmus + tevékenységeinket, az iskolát, tanulóink felléptek, valamint bemutattuk a projekthez kapcsolódó külön részünket, a Mesejógát. A napot üzleti vacsorával zártuk. Másnap, kedden Lendva Község polgármestere fogadott bennünket a Városházában, ahol bemutatta Lendva város életet egykor és ma. Innen az utunk Lendva történelmi-és kulturális nevezetességeihez vezetett. Megtekintettük a Lendvai várat, a Szentháromság-kápolnát, valamint a Vinárium kilátótornyot. A többi nap szakmai képzésekből és kirándulásokból állt.

 

Iskolánk Erasmus + munkája: https://www.youtube.com/watch?v=JsxyEhD1QKI

 

 

Od leta 2019 smo v Erasmus+ K2 projektu. Predpočitniški teden smo preživeli z našimi Erasmus + partnerji z Madžarske, Slovaške in Romunije. Prvi dan smo jim predstavili naše Erasmus + dejavnosti, predstavili šolo, nastopali ter predstavili naš del projekta, ki je bil vnaprej začrtan, tj. Pravljična joga. Dan smo zaključili s poslovno večerjo. Drugi dan, v torek nas je pozdravil g. župan v Mestni hiši, kjer je gostom predstavil Lendavo nekoč in danes. Za tem smo se podali proti kulturno-zgodovinskim znamenitostim Lendave. Ogledali smo si Lendavski grad, Kapelico Sv. Trojice ter razgledni stolp, Vinarium. Ostali dnevi pa so potekali v duhu strokovnih izobraževanj in ekskurzij.

 

Predstavitev Erasmus+ dela na naši šoli: https://www.youtube.com/watch?v=JsxyEhD1QKI

 

no images were found

Dostopnost