Na dobrodelni prireditvi Lions kluba Lendava-Lendva Podarjamo glasbo, ples in nasmeh se je na velikem odru gledališke in koncertne dvorane v Lendavi uspešno predstavila tudi naša skupina z recitacijo Ferija Lainščka Pomlad in s pesmijo Ne bodi kot drugi. Učenci so občinstvu segli do srca in bili deležni velikega aplavza in pohval. Na svoj uspeh so ponosni. Pred prireditvijo smo se udeležili otvoritve likovne razstave Plakat miru. Med najboljšimi petimi likovnimi deli je bila razstavljena tudi risbica učenke naše šole. Na dosežek učenke smo bili zelo ponosno. Za priložnost in sodelovanje se Lions klubu Lendava-Lendva iskreno zahvaljujemo.

A Lions klub “Lendva-Lendava Zenét, táncot és mosolyt adományozunk” című jótékonysági rendezvényen iskolánk is részt vett a Lendvai Színház és Hangversenyteremben megszervezett eseményen, amelyen tanulóink két Lainšček művel szerepeltek. Az egyik a “Pomlad” című versének szavalata volt, a másik pedig a “Ne bodi kot drugi” című vers megzenésített változata. A tanulók szereplése meghatotta a nagyközönséget, akik vastapssal és dicsérettel jutalmazták őket. Szereplésükre büszkék voltak. A rendezvény előtt a “Béke plakát” című képzőművészeti kiállítás megnyitóján is részt vettünk. A legjobb öt alkotás között iskolánk egyik tanulójának rajzát is kiállították. Nagyon büszkék vagyunk a tanuló teljesítményére. Ezúton szeretnénk megköszönni a Lions Klub Lendava-Lendva Egyesületnek a lehetőséget és az együttműködést.

 

 

Dostopnost